DETSKÁ UNIVERZITA TUKE v roku 2024 pre deti vo veku od 8 do 13 rokov

Udalosti

Snahou Detskej univerzity TUKE 2024 je umožniť žiakom základných škôl vo veku od 8 do 13 rokov (vrátane) počas piatich dní (pondelok až piatok) priblížiť zaujímavým spôsobom univerzitný život na 2. najväčšej univerzite na Slovensku a prostredníctvom programu našich deviatich fakúlt pomôcť deťom objavovať nové veci, ktoré sa pretavia do množstva nových zážitkov a vedomostí, ako aj nových priateľstiev. (zobraziť viac)

Deň detí na TUKE

Udalosti

Technická univerzita v Košiciach pripravuje podujatie „Deň detí na TUKE“ pre deti zamestnancov Technickej univerzity v Košiciach, ktoré sa uskutoční 9. júna 2024 (nedeľa) na štadióne Slávia TUKE. (zobraziť viac)

Piknik na TUKE 2024

Technická univerzita v Košiciach úspešne zorganizovala Deň otvorených dverí (DOD) a PIKNIK na TUKE, ktorý sa konal 21.5.2024 a bol určený pre mladších stredoškolákov z Košíc a okolia. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>