Studies

Aktuality pre študentov

Climathon Bratislava 2021

Na registráciu zostáva už len pár dní. Do veľkého bratislavského hackathonu Climathon Bratislava 2021 zostávajú už len 2 týždne! (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business, Engineering, Data and Computer Science. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Marketing, Business and Computer Science. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Marketing and Computer Science. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business Administration, HR, IT and Marketing. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business Administration and Marketing. (show more)

Univerzitná e-športová liga UniCup

UniCup, univerzitná e-športová liga pre študentov slovenských vysokých škôl, otvára brány novej sezóny s poradovým číslom päť. Na hráčov čakajú nové zmeny, ktoré prinesú rozdelenie ligy na dve samostatné úrovne a tak aj medzinárodné CS:GO superfinále v spolupráci s českou Esport ligou. (show more)

iCUBE: Novinky z Informačného a poradenského centra TUKE (Haló TU 1 - 2021/2022)

iCUBE ako informačné a poradenské centrum TUKE rýchlo zareagovalo na nové požiadavky dnešnej doby s cieľom poskytovať študentom pomoc a poradenstvo vrátane takých služieb, ktoré doposiaľ na akademickej pôde našej univerzity neboli pokryté v dostatočnej miere. Tak vznikol prvý univerzitný e-shop vrátane nových kolekcií oblečenia a doplnkov či webová stránka pre straty a nálezy v areáli TUKE. Premenou prešiel aj samotný iCUBE – vytvorením nového dynamického tímu, redizajnom pôvodnej vizuálnej identity, ako aj novým dizajnom webovej stránky. Zmeny sa v neposlednom rade dotkli aj samotného štvrťročníka HALÓ TU, ktorý si čitatelia majú aktuálne možnosť prečítať nielen v novom šate, ale aj v elektronickej forme. (show more)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>