Oznamy

7. ročník projektu L'Oréal – UNESCO Pre ženy vo vede

Spoločnosť L'Oréal Slovensko, spolu s partnermi Slovenskou organizáciou pre výskumné a vývojové aktivity, Slovenskou akadémiou vied a Slovenskou komisiou pre UNESCO, spustili prihlasovanie do 7. ročníka programu L'Oréal – UNESCO Pre ženy vo vede. Záujemkyne môžu svoje vedecké práce prihlásiť na webe www.prezenyvovede.sk do 31.1.2023. (zobraziť viac)

Výsledky posúdenia žiadostí o udelenie výskumného grantu pre mladých vedeckých pracovníkov TUKE na rok 2023

University Highlights

Na základe výzvy rektora TUKE na predkladanie žiadostí o udelenie výskumného grantu pre mladých vedeckých pracovníkov a denných doktorandov na TUKE do 30 rokov na rok 2023 bolo na Úsek VVaDŠ v stanovenom termíne doručených 15 žiadostí o grant. Komisia pre vedu a výskum na TUKE zodpovedne posúdila všetky žiadosti o udelenie výskumného grantu TUKE a vybrala nasledujúcich 7 projektov, ktoré budú financované v tejto výzve na obdobie riešenia projektu od 1. 1. 2023 do 31. 12. 2023: (zobraziť viac)

Odovzdanie diplomov a ďakovných listov

University Highlights

Pán rektor Dr. h. c. prof. h. c. prof. Ing. Stanislav Kmeť, DrSc., za prítomnosti pána prorektora pre vedu, výskum a doktorandské štúdium prof. Ing. Iva Petráša, DrSc., pani prodekanky a pánov prodekanov fakúlt TUKE prijal v priestoroch Rektorátu TUKE ocenených z Technickej univerzity v Košiciach a odovzdal výhercom diplomy v súťažiach v rámci Týždňa vedy a techniky na Slovensku 2022 a ďakovné listy za ocenenia výsledkov vedecko­‑výskumnej činnosti. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>