Pozvánka na podujatie “EU Brokerage Event on KETs in Horizon Europe 2021”

Pozvánka na podujatie “EU Brokerage Event on KETs in Horizon Europe 2021”

CVTI ako partner celoeurópskej siete na podporu internacionalizácie podnikania Enterprise Europe Network si Vás dovoľuje pozvať na virtuálne partnerské podujatie  „EU Brokerage Event on KETs in Horizon Europe 2021“, ktoré organizuje spoločne s IMG Innovation Management Group GmbH v termíne 11.05.2021. Na podujatí budete mať možnosť zoznámiť sa s potenciálnymi partnermi a zákazníkmi, na vopred naplánovaných 20-minútových online stretnutiach a následne diskutovať o nadchádzajúcich výzvach v rámci projektu Horizont Európa.

Cieľom sprostredkovateľského podujatia je predstaviť témy pracovného programu Európskej únie „Horizont Európa“, na roky 2021 – 2022 a pripraviť budúcu spoluprácu medzi účastníkmi. Budete môcť predstaviť svoje vlastné koncepty projektov a stretnúť sa s mnohými zástupcami súkromných spoločností, univerzít a výskumných organizácií s cieľom výmeny nápadov počas vopred dohodnutých stretnutí.

Plánované témy:

• „Climate neutral, circular and digitised production (cluster 4, destination 1)“
  • „Increased autonomy in key strategic value chains for resilient industry (cluster 4, destination 2)“
  • „Cross-sectoral solutions for the climate transition (cluster 5, destination 2)“

B2B akcia je otvorená pre všetky typy účastníkov (firmy, start-upy, asociácie, klastre, univerzity, výskumné inštitúcie, samosprávy, investori, obchodní anjeli, a i.).  V prípade záujmu o účasť sa BEZPLATNE registrujte a vyplňte profil Vašej organizácie na stránke: https://kets2021.b2match.io/home.

Čím skôr sa registrujete, tým skôr si môžete vyberať partnerov na stretnutia. Stretnutie sa uskutoční LEN ak ho potvrdí aj druhá strana.

Dôležité:  Pri registrácii v 3. kroku (PROFILE) prosím v poslednej kolónke „Support Office“ vyberte zatiaľ I do not know my support office.

V prípade doplňujúcich otázok prosím kontaktujte priamo kanceláriu CVTI – Mgr. Matej Smrek (E-mail: matej.smrek@cvtisr.sk