Ponuka partnerstiev pre spoluprácu v programe Horizont Európa

Ponuka partnerstiev pre spoluprácu v programe Horizont Európa

1. Partnerský profil Tech.mt z Malty k téme v rámci Klastra 4: HORIZON-CL4-2021-HUMAN 01-07: Next Generation Internet community-building and outreach, Viac informácií a partnerský profil nájdete na web stránke.
  2. Partnerský profil Irish Manufacturing Research z Írska – popredná organizácia pre výskum a technológie poskytujúca portfólio výskumných, školiacich a konzultačných služieb priemyslu v rámci 4 tematických pilierov: digitalizácia, udržateľná výroba, dizajn pre výrobu, automatizácia a pokročilé riadenie – má záujem o vstup do konzorcia ako partner do výzvy klastra 2 a to konkrétne do výzvy: CL2-2022-HERITAGE-01-04: Traditional crafts for the future: a new approach. Viac informácií a partnerský profil nájdete na web stránke.
  3. Partnerský profil francúzskej univerzity Aix-Marseille University (AMU) k téme Klastra 2 HORIZON-CL2-2022-DEMOCRACY-01-01: Artificial intelligence, big data and democracy. Partnerský profil nájdete v pdf.
  4. Partnerský profil z Veľkej Británie - Univerzita z Lancastru, Middlesex University a University of Salford, ktoré hľadajú potenciálnych partnerov do projektových konzorcií v rámci výziev Klastra 2 a Klastra 4. V prípade záujmu, kontaktujte priamo osobu uvedenú v profile.

Viacero partnerských profilov v rámci Enterprise Europe Network aj do iných programov ako Horizont Európa nájdete tu. V prípade záujmu kontaktujte priamo kontakt z profilu.

Pokiaľ máte záujem vyplniť si partnerský profil a hľadať partnerov do konzorcií v rámci programu Horizont Európa, viac informácií a formulár partnerského profilu nájdete na webe.