Štúdium

Aktuality pre študentov

Prvý vodíkový autobus vyrobený na Slovensku - Haló TU (1 - 2021/2022)

Dekan Strojníckej fakulty TUKE Dr. h. c. mult. prof. Ing. Jozef Živčák, PhD., MPH v utorok 3. 8. 2021 spolu s konateľom firmy ROŠERO Ladislavom Pavlanským slávnostne odovzdal prvý slovenský vodíkový autobus za účasti podpredsedu vlády Richarda Sulíka a rektora Technickej univerzity v Košiciach generálnemu riaditeľovi CVTI prof. Jánovi Kyselovičovi. (zobraziť viac)

Smart People for Smart City - Haló TU (1 - 2021/2022)

Dňa 19. 7. 2021 sa konal v priestoroch UVP TECHNICOM workshop organizovaný v spolupráci TUKE a spoločnosti HUAWEI týkajúci sa aktivít tejto spoločnosti v oblasti riešení pre „smart mesto“. V rámci workshopu prebehlo aj vyhodnotenie najlepších bakalárskych a diplomových prác z TUKE riešených v oblasti umelej inteligencie, ktoré boli ocenené spoločnosťou HUAWEI. (zobraziť viac)

Krátke správy - Haló TU (1 - 2021/2022)

Posilňovanie medzinárodných partnerstiev TUKE, Juniáles Strojníckej fakulty TUKE 2021, Letecká fakulta aj Fakulta umení majú nového dekana, Online Detská univerzitaTUKE 2021, Otvorenie Laboratória pre výskum a inovácie batérií, Doktorand TUKE sa stal paralympijským víťazom. (zobraziť viac)

Dvadsať rokov florbalu na TUKE - Halo TU (1 - 2021/2022)

Florbalový klub Akademik TU Košice si tento rok pripomína 20 rokov svojej existencie. História klubu Akademik TU Košice sa začala oficiálne písať v roku 2001, keď sa niekoľko študentov prevažne z prostredia internátov na Jedlíkovej zúčastnilo prvého florbalového turnaja, ktorý organizovala KTV TUKE. (zobraziť viac)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Marketing, Software Development and Business Analytics. (zobraziť viac)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Digital Marketing, HR and Software Development. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  >  >>