Falling Walls Lab 2022 – prihlasovanie je spustené

Po štyroch úspešných ročníkoch na Slovensko opäť prichádza jedinečné podujatie Falling WallsLab – inšpiratívny a interdisciplinárny formát, ktorý poskytuje priestor na prezentáciu novýchvýsledkov, myšlienok, výskumných projektov a podnikateľských modelov z najrozmanitejšíchvedných a tvorivých disciplín a oblastí. (zobraziť viac)

Valné zhromaždenie CNIC

Dňa 01.06.2022 sa uskutočnila v historickej aule Rektorátu UPJŠ v Košiciach schôdza valného zhromaždenia združenia Košického klastra nového priemyslu – Cassovia New Industry Cluster (CNIC). (zobraziť viac)

Blahoželanie ku Dňu učiteľov 2022

Pri príležitosti Dňa učiteľov blahoželá prezident Slovenskej rektorskej konferencie Dr. h. c. prof. Ing. Rudolf Kropil, PhD. v mene rektoriek a rektorov učiteľom a všetkým, ktorí sa podieľajú na vzdelávaní na vysokých školách (zobraziť viac)

<<  <  ...  6  7  8  9  10  >  >>