Registrácia na podujatie otvorená / Vzdelávací program „Veda a projekty“ v termíne 28.2. – 2.3.2022

Vážené vedkyne, vážení vedci,
Vážené inovátorky, vážení inovátori,

po úspešnej sérii podujatí vzdelávacieho programu „Veda a projekty – Ako podporiť svoj výskumný zámer a získať projektové financovanie?“ pripravujeme opätovne v poradí už siedme podujatie. Program realizujeme v termíne 28.2.2022 – 2.3.2022. Vzdelávací program je určený pre všetkých vedcov/kyne, inovátorov/ky, ktorí majú záujem zdokonaliť svoje riadiace a rozhodovacie schopnosti. Zlepšiť sa v príprave a implementácii národných, ale aj medzinárodných projektov.

ilustračný obrázok

V nádväznosti na prípravu vzdelávacieho programu by som Vás rada požiadala o spoluprácu pri propagácii vzdelávacieho kurzu medzi študentami a zamestnancami univerzity a zdieľanie informácie pre vhodných uchádzačov o vzdelávací program.

Program bude rozdelený do dvoch blokov – viete si tak vybrať ten, ktorý Vám časovo viac vyhovuje. Účastníkov čakajú 3 intenzívne dni plné užitočných a praktických rád pre ich riadenie projektov.

Termín realizácie: 28.2.2022 – 2.3.2022
Spôsob realizácie: online
Účasť na programe je bezplatná.

Viac o projekte: https://www.sovva.sk/project/strategicky­‑karierny­‑rozvoj­‑pre­‑profesionalov­‑v-rdi/

S pozdravom,

Monika Petraninová
projektová manažérka