Výzva na predkladanie žiadosti o poskytnutie výskumného grantu pre doktorandov – Early stage granty TUKE

Technická univerzita v Košiciach vyhlasuje Výzvu na predkladanie žiadosti o poskytnutie výskumného grantu na základe Zmluvy o poskytnutí prostriedkov mechanizmu na podporu obnovy a odolnosti. Jedná sa o výzvu Early stage granty TUKE, kód výzvy 09I03-03-V05-00015.

Viac informácií nájdete v dokumente Výzva ESG.pdf (139 kB) / Call for Submission of Internal Grant Applications.pdf (155 kB)
Žiadosť: Pril2_Ziadost o poskytnutie interneho grantu_Vzor.doc (21 kB) / Annex2_Internal Grant Application.doc (22 kB)

Prislúchajúca Inštitucionálna grantová schéma na podporu vedecko­-výskumnej činnosti mladých vedeckých pracovníkov: Institucionalna_grantova_schema.pdf (251 kB) / Institutional_Grant_Scheme.pdf (563 kB)