Memorandum o porozumení a spolupráci so spoločnosťou Caterpillar Slovakia, s.r.o.

Spoločné foto

Dňa 18.07.2024 bolo podpísané Memorandum o porozumení a spolupráci medzi Technickou univerzitou v Košiciach a spoločnosťou Caterpillar Slovakia, s.r.o.

Caterpillar Slovakia, s.r.o. je obchodnou spoločnosťou patriacou do skupiny Caterpillar Inc., ktorá je popredným svetovým výrobcom stavebných a banských zariadení, terénnych dieselových motorov a motorov na zemný plyn, priemyselných plynových turbín a dieselelektrických lokomotív.

Základným rámcom pre spoluprácu bude spoločná výmena a prezentácia odborných poznatkov, skúseností a realizácia vzájomne prospešných akcií, pomoc pri zabezpečovaní odborného rastu študentov a pedagógov TUKE alebo zamestnancov Caterpillar Slovakia, s.r.o., ako aj budovanie spoločného pozitívneho imidžu oboch strán.