Aliancia Ulysseus prezentovala v Bruseli svoju víziu a inovačný ekosystém

Rektori partnerských univerzít aliancie Ulysseus predstavili na tlačovej konferencii v piatok 16. decembra 2022 v Bruseli dvoch nových členov: Univerzitu v Münsteri (Nemecko) a Univerzitu Čierna Hora (Čierna Hora). Tlačová konferencia bola súčasťou jednodňového podujatia (Open Event) organizovaného pod názvom „Príspevok iniciatívy Európskych univerzít k Európskej stratégii pre univerzity, novej Európskej inovačnej agende a inováciami podporovanej regionálnej transformácii“, ktoré Ulysseus pripravil s cieľom priblížiť svojej inovačný ekosystém a víziu pre pokračovanie v ďalšom období. (zobraziť viac)

Európska univerzita Ulysseus rastie – Univerzita v Münsteri a Univerzita Čierna Hora prijatí ako jej noví členovia

Médiá

Noví členovia boli alianciou oficiálne privítaní v piatok 16. decembra 2022 na tlačovej konferencii v Bruseli, ktorá bola súčasťou podujatia pod názvom „Príspevok iniciatívy Európskych univerzít k Európskej stratégii pre univerzity, novej Európskej inovačnej agende a inováciami podporovanej regionálnej transformácii“ organizovaného s cieľom prezentovať svojej inovačný ekosystém a víziu pre pokračovanie v ďalšom období. (zobraziť viac)

UNLP a TUKE vidia excelentné možnosti vzájomnej spolupráce

Uvedomenie si potreby rozvoja a modernizácie ako aj potreby hľadania odpovedí na praktické otázky, a tiež zhoda na potrebe prepojenia teoretických vedomostí získaných na akademickej pôde s praktickými skúsenosťami a vedomosťami, vyústili do podpisu dohody o vzájomnej spolupráci medzi Univerzitnou nemocnicou L. Pasteura Košice (UNLP) a Technickou univerzitou v Košiciach (TUKE). (zobraziť viac)

Výsledky záverečného hodnotenia riešenia výskumného grantu pre mladých vedeckých pracovníkov na TUKE na rok 2022

Správy o riešení výskumného grantu pre mladých vedeckých pracovníkov na TUKE za rok 2022, ktoré boli zaslané na Úsek vedy, výskumu a doktorandského štúdia TUKE boli zodpovedne posúdené prof. Ing. Ivom Petrášom, DrSc., predsedom Komisie pre vedu a výskum TUKE. Výsledky záverečného hodnotenia boli postúpené rektorovi TUKE. (zobraziť viac)

<<  <  ...  4  5  6  7  8  ...  >  >>