Univerzita

Jesenné kolo Dňa kariéry 2017

Display portlet menu

Jesenné kolo Dňa kariéry 2017

Dvanásty ročník veľtrhu pracovných príležitostí „Dňa kariéry na Technickej univerzite v Košiciach“ bol organizovaný pod záštitou univerzity v spolupráci s Informačným centrom iCUBE TUKE. CNL laboratórium sa postaralo o online vysielanie prebiehajúcich prezentácií a ich záznam pre budúce generácie.

Univerzitná knižnica TUKE sa v stredu 18. októbra 2017 zmenila na jednu veľkú burzu práce. Na tomto podujatí mali študenti (hlavne končiacich ročníkov) šancu oboznámiť sa s možnosťami svojho profesionálneho uplatnenia v praxi a vybrať si z pracovných ponúk rôzneho charakteru spomedzi 17 vystavovateľov širokého spektra - korporácie, podniky, spoločnosti, ozbrojené sily a úrady práce.

Účasť zo strany uvedomelých študentov bola odmenená aj tombolou s hodnotnými cenami, ktoré poskytli zúčastnení vystavovatelia. Podrobnosti o podujatí nájdete na web stránke denkariery.tuke.sk.

Ďakujeme všetkým vystavovateľom ako aj samotným účastníkom za podnetnú účasť a dovidenia opätovne na najbližšom ročníku na jar 2018.

Organizačný tím Dňa Kariéry

Jesenné kolo Dňa kariéry 2017

Display portlet menu