Štúdium

Aktuality pre študentov

Letná IT akadémia pre deti z Luníka IX (Haló TU 1 - 2021/2022)

V Košice IT Valley patril posledný júlový týždeň Letnej akadémii detí z Luníka IX. Košice IT Valley pripravilo v priestoroch Univerzitného vedeckého parku TECHNICOM, ktorý bol partnerom aktivity, letné popoludnia digitálnej zručnosti. Letná IT akadémia bola organizovaná spoločne s občianskym združením ETP Slovensko. (zobraziť viac)

Športové leto s TUKE 2021 (Haló TU 1 - 2021/2022)

Katedra telesnej výchovy TUKE organizovala v úvode júla už tradične prímestské športové tábory „Športové leto s TUKE“. Na v poradí už šiestom ročníku tejto aktivity sa počas dvoch týždňov vystriedala takmer stovka športuchtivých detí. V porovnaní s minulými ročníkmi bol tento obohatený o tematické športové tábory – Futbalové a Florbalové leto s TUKE. (zobraziť viac)

Realita digitálneho sveta (Haló TU 1 - 2021/2022)

Dištančná forma výučby nesporne znásobila čas, ktorý trávime v digitálnom svete. Aké sú jeho pozitívne stránky a ako naopak vyzerá jeho odvrátená tvár? Mladí dizajnéri z ateliéru Vizuálna komunikácia, Fakulta umení TUKE, na tieto otázky zareagovali prostredníctvom plagátu, grafickej skratky, animácie, autorskej knihy alebo typografickej kompozície kreatívne a neraz aj kriticky. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  >  >>