Štúdium

Aktuality pre študentov

Vzdelávací program Futur:ED

Spustenie 2. cyklu bezplatného vzdelávacieho programu "Futur:ED - Univerzálna analytická kompetencia". Vzdelávanie je zamerané na riešenie praktických výziev - od tvorby projektového plánu, zberu, spracovania a analýzy dát, až po návrh kreatívnych a inovatívnych riešení. (zobraziť viac)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business, Engineering, Data and Computer Science. (zobraziť viac)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Marketing, Business and Computer Science. (zobraziť viac)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Marketing and Computer Science. (zobraziť viac)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business Administration, HR, IT and Marketing. (zobraziť viac)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business Administration and Marketing. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  >  >>