Studies

Aktuality pre študentov

Prvý vodíkový autobus vyrobený na Slovensku - Haló TU (1 - 2021/2022)

Dekan Strojníckej fakulty TUKE Dr. h. c. mult. prof. Ing. Jozef Živčák, PhD., MPH v utorok 3. 8. 2021 spolu s konateľom firmy ROŠERO Ladislavom Pavlanským slávnostne odovzdal prvý slovenský vodíkový autobus za účasti podpredsedu vlády Richarda Sulíka a rektora Technickej univerzity v Košiciach generálnemu riaditeľovi CVTI prof. Jánovi Kyselovičovi. (show more)

Smart People for Smart City - Haló TU (1 - 2021/2022)

Dňa 19. 7. 2021 sa konal v priestoroch UVP TECHNICOM workshop organizovaný v spolupráci TUKE a spoločnosti HUAWEI týkajúci sa aktivít tejto spoločnosti v oblasti riešení pre „smart mesto“. V rámci workshopu prebehlo aj vyhodnotenie najlepších bakalárskych a diplomových prác z TUKE riešených v oblasti umelej inteligencie, ktoré boli ocenené spoločnosťou HUAWEI. (show more)

<<  <  1  2  3  4  >  >>