Studies

Aktuality pre študentov

Inžinier Absolvent – pozícia vhodná pre absolventov technických odborov

Chcel by si začať svoju kariéru v zaujímavom, rýchlo sa rozvíjajúcom prostredí výroby? Máš vysokoškolské vzdelanie 1. alebo 2. stupňa v akomkoľvek technickom odbore a chcel by si svoje zručnosti ďalej rozvíjať vo vedúcej, medzinárodnej spoločnosti? Potom je Essity, líder v oblasti hygieny a zdravia, tou pravou spoločnosťou pre Teba! (show more)

Vzdelávací program Futur:ED

Spustenie 2. cyklu bezplatného vzdelávacieho programu "Futur:ED - Univerzálna analytická kompetencia". Vzdelávanie je zamerané na riešenie praktických výziev - od tvorby projektového plánu, zberu, spracovania a analýzy dát, až po návrh kreatívnych a inovatívnych riešení. (show more)

Climathon Bratislava 2021

Na registráciu zostáva už len pár dní. Do veľkého bratislavského hackathonu Climathon Bratislava 2021 zostávajú už len 2 týždne! (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business, Engineering, Data and Computer Science. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Marketing, Business and Computer Science. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Marketing and Computer Science. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business Administration, HR, IT and Marketing. (show more)

ESPA

New opportunities for students, exchange students and ERASMUS+ grant holders in Business Administration and Marketing. (show more)

<<  <  1  2  3  4  >  >>