Výsledky ankety študentov TUKE k dištančnej metóde vzdelávania

Výsledky ankety študentov TUKE k dištančnej metóde vzdelávania

Katedra inžinierskej pedagogiky Technickej univerzity v Košiciach uskutočnila v nadväznosti na Študentskú radu vysokých škôl a ich dokument Sprievodca výučbou počas COVID-19 prieskum DIŠTANČNÁ METÓDA VÝUČBY NA TUKE POČAS PANDÉMIE COVID-19. V prieskume bola zmapovaná situácia na TUKE, resp. všetkých jej fakultách, počas pandémie.

Zrealizovaným prieskumom bol získaný základný prehľad o tom, aké metódy dištančnej výučby a v akej miere využívajú vyučujúci na Technickej univerzite v Košiciach a ako ju hodnotia denní študenti z hľadiska zabezpečenej informovanosti, spokojnosti a jej plnohodnotnosti v porovnaní s prezenčnou výučbou. Otvorenými otázkami sa zhromaždilo pomerne veľké množstvo materiálu, ktorý bude následne podrobnejšie analyzovaný a poskytne jednotlivým fakultám ako aj celej TUKE cenné informácie o tom, ako študenti vnímajú to, ako vyučujúci na TUKE zvládli prechod na dištančnú formu výučby.

Výsledky prieskumu na TUKE