Oznamy

Technická univerzita v Košiciach partnerom projektu RECREATE

Cieľom projektu RECREATE (Recovery the Crisis through Entrepreneurial Attitude) financovaného v rámci programu Erasmus+ je podporovať rozvoj podnikateľských zručností, kreativity, nezávislého a inovatívneho myslenia vo viacerých disciplínach na vysokých školách prostredníctvom interaktívneho vyučovacieho prostredia umožňujúceho ľahší presun znalostí. (zobraziť viac)

Ceny za vedu a techniku 2018

University Highlights

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v rámci podpory rozvoja vedy a techniky a ocenenia mimoriadnych výsledkov v tejto oblasti, udelilo aj v roku 2018 najvyššie ocenenie v oblasti vedy a techniky na Slovensku „Cenu za vedu a techniku“. (zobraziť viac)

Memorandum o spolupráci s vedeckými inštitúciami zo Štajerska

Technická univerzita v Košiciach spolu s Univerzitou Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach a Univerzitou veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach sa zúčastnila stretnutia so zástupcami Montanuniversität Leoben, FH Joanneum University of Applied Sciences a výskumnej inštitúcie Joanneum Research zo spolkovej krajiny Štajersko. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>