Výsledky volieb kandidáta na rektora Technickej univerzity v Košiciach

Výsledky volieb kandidáta na rektora Technickej univerzity v Košiciach

INFORMÁCIA PRE VEREJNOSŤ

Výsledky volieb kandidáta na rektora
Technickej univerzity v Košiciach

Akademický senát Technickej univerzity v Košiciach na svojom zasadnutí dňa 6. mája 2019 v tajnom hlasovaní zvolil, všetkými hlasmi, za kandidáta na rektora TUKE pre nasledujúce funkčné obdobie doterajšieho rektora:

prof. Ing. Stanislava Kmeťa, CSc.

Bezprostredne po zvolení členom Akademického senátu TUKE povedal: „Prezentovaná dôvera všetkých senátorov je pre mňa veľkým záväzkom a zároveň obrovskou výzvou do ďalšej práce. Vďaka mnohým výnimočným ľuďom, ktorí na univerzite pôsobili a pôsobia, stojí TUKE na pevných základoch a v ďalšom období by mala maximálne ťažiť zo svojich silných stránok. Budem sa snažiť pokračovať v doterajšej práci tak, aby sa sebavedomie a pozícia TUKE vo všetkých oblastiach naďalej upevňovali, aby sa k nej študenti, absolventi a zamestnanci hrdo hlásili.

Kancelária rektora TUKE - Ing. Adrián Harčár, PhD., kancelar@tuke.sk, 0918 675 555.

informacia_pre_verejnost_vysledky_volieb_kandidata_na_rektora_tuke2019.pdf (293 KB)