Otvorená výzva na prihlásenie sa za experta / mentora pre projektové návrhy v rámci programu Horizont 2020

Back to notices

Messages

Ste expert vo svojej oblasti? Toto by Vás mohlo zaujímať...

Vážené dámy, vážení páni,
dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou, ktorá by Vás mohla zaujímať. S cieľom skvalitnenia systému podpory účasti slovenských výskumníkov a inovátorov v projektoch európskej výskumnej spolupráce vytvára Centrum vedecko-technických informácií SR (CVTI SR) databázu expertov, ktorí majú záujem asistovať žiadateľom o granty programu Horizont 2020.

Aktivity sú zamerané na podporu slovenských výskumníkov a inovatívnych podnikateľov pri ich účasti v medzinárodných projektoch, a to najmä v programe Horizont 2020 a nástupníckom programe Horizont Európa. Úlohy zahŕňajú odborné rady a hodnotenie podávaných návrhov, mentorovanie žiadateľov a finálny skríning podávaných projektov.

Ak máte záujem sa prihlásiť alebo zistiť o tejto ponuke viac, prosím, navštívte nasledovnú webovú stránku.

S podporou mentorov sa podstatne zlepší kvalita a rozsah poskytovaných služieb pre žiadateľov. Sledovaným cieľom je zlepšenie kvality podávaných projektov a podpora ich prípravy prostredníctvom využívania praktík ako vzájomné učenie sa, „best practices“, profesionálnej podpory, networkingu a mentoringu.

Podmienky účasti na tejto iniciatíve a prihlásenie sa do databázy nájdete na webovej stránke

S prianím úspešného dňa
CVTI SR a kolektív projektov TUKE