O Technickej univerzite v Košiciach sa píše v CERN-e

O Technickej univerzite v Košiciach sa píše v CERN-e

Združenie HEPTech so sídlom v CERN-e v Ženeve vydalo tlačovú správu v PRESS RELEASES s názvom AIME on the Mutual Impact of Industry 4.0 and High-Energy Physics 03/2018 o celom priebehu úspešne zorganizovanej medzinárodnej konferencie Academia-Industry Matching Event on the Mutual Impact of Industry 4.0 and High-Energy Physics v spolupráci s Technickou univerzitou v Košiciach.
V tlačovej správe sa uvádza, že konferencia Industry4.0 @ HEPTech bola zameraná na prezentáciu komplexných technológií Digitálneho podniku v súlade so stratégiou Industry 4.0, ktorá pokrýva všetky jeho súčasti: kyber.fyzikálne systémy, modelovanie a simuláciu, spôsoby získania a uloženia veľkého objemu dát (Big Data, cloud a grid technológie) a Internet vecí (IoT).

Sumár informácii o konferencii Industry4.0 @ HEPTech sa nachádza v prezentácii výskumnej skupiny CMMRaPI na KKUI: Conference Summary Report.