Oznamy

Výskumne a technicky orientované univerzity podpísali inovovanú zmluvu o Združení

Univerzita Komenského v Bratislave, Slovenská technická univerzita v Bratislave, Technická univerzita v Košiciach, Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach, Žilinská univerzita v Žiline, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre a Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach podpísali v pondelok 2. decembra 2019 v Bratislave inovovanú Zmluvu o združení výskumne a technicky orientovaných univerzít Slovenskej republiky tzv. „Združenie V7“. (zobraziť viac)

MiniErasmus

Udalosti

Na pôde Technickej univerzity v Košiciach sa po tretí krát na celouniverzitnej úrovni realizoval projekt s názvom MiniErasmus. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>