Návšteva veľvyslanca Japonska

V piatok 8.3.2024 nás navštívil veľvyslanec Japonska Yasuhiro KAWAKAMI a prvý tajomník veľvyslanectva pán Kiyotaka TANAKA. Počas návštevy boli diskutované možnosti spolupráce medzi TUKE a japonskými univerzitami. (zobraziť viac)

Rektor TUKE prijal majstrov Slovenska v hre League of Legends

Rektor Technickej univerzity v Košiciach prof. Ing. Peter Mésároš, PhD., za prítomnosti vedenia TUKE, dňa 27.02.2024 prevzal trofej od univerzitných majstrov Slovenska. Rektor TUKE poďakoval tímu Technickej Univerzity v Košiciach Steel Crows Red za ich e­‑športové úsilie a za to, že príkladne reprezentujú univerzitu. (zobraziť viac)

Pracovná návšteva TUKE podpredsedu vlády a ministra životného prostredia SR

Podpredseda vlády a minister životného prostredia SR, Tomáš Taraba, zahájil konštruktívny odborný dialóg s vedcami a odborníkmi na Technickej univerzite v Košiciach (TUKE) týkajúci sa efektívneho nakladania s odpadmi. Cieľom stretnutia bolo diskutovať o využití najmodernejších technológií pri zneškodňovaní a zhodnocovaní odpadov, ktoré negatívne ovplyvňujú životné prostredie a predstavujú riziko pre ľudské zdravie. (zobraziť viac)

<<  <  1  2  3  4  5  ...  >  >>